Tablet i laptop w jednym

W dobie powszechnego rozwoju internetu i usług internetowych, chyba każde gospodarstwo domowe posiada przynajmniej jeden komputer stacjonarny. Wśród dzieci i nastolatków, a także wśród młodzieży można zauważyć, że prawie każdy z takich nastolatków posiada telefon komórkowy. Jest to coraz bardziej powszechne zjawisko i musimy się pogodzić z tym, że technika idzie do przodu. W sklepach ze sprzętem AGD i RTV spotykamy coraz to nowsze modele telefonów, telewizorów czy komputerów. Jednym z takich sprzętów jest tablet i laptop w jednym – przenośny notebook z dotykowym ekranem.

Tablet i laptop w jednym

Tablet i laptop w jednymNotebook ten posiada wiele plusów – możemy z niego korzystać w każdym miejscu i na różne sposoby. Na przykład pisząc ważną pracę pisemną (od której zależy nasze „być albo nie być”) możemy to robić na takim notebooku za pomocą klawiatury, a gdy się nam znuży „wstukiwanie” literek znajdujących się na klawiszach lub dźwięk temu towarzyszący zacznie nas doprowadzać do szału, możemy złożyć taką klawiaturę (tak jakbyśmy zamykali laptop, tylko składamy ją w przeciwną stronę) i kontynuować pisanie dokumentu na klawiaturze, która wyświetla się na ekranie.

Tak samo podczas przeglądania obszernych stron internetowych lub dokumentów, nie musimy się męczyć z przesuwaniem stron, aby móc kontynuować czytanie lub znaleźć ważną informację. Wystarczy, że będziemy przesuwać palcem po ekranie, do momentu, aż znajdziemy interesującą nas informację lub przejdziemy do następnej strony. Gdybyśmy robili to za pomocą myszki, nie dość, że mogłoby nam to zająć o wiele więcej czasu, a także moglibyśmy za daleko przesunąć stronę i ponownie musieć szukać danej informacji lub strony.

Notebook z dotykowy ekranem

Notebook z dotykowym ekranem jest również bardzo poręczny – niewielkich rozmiarów, co sprawia, że możemy go zabrać ze sobą wszędzie. Może stać się towarzyszem naszej podróży i umilić dłużący się czas w pociągu, dzięki możliwości oglądania filmów na nim. Możemy go także zabrać na uczelnię – aby przy pomocy notebooka wyświetlić prezentację – czy też do pracy – aby użyć go do pisania różnych dokumentów. Warto zaopatrzyć się w notebooka z dotykowym ekranem – jest to zapewne doskonała inwestycja w przyszłość.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here