Wydajne karty graficzne

Karta graficzna jest najważniejszym komponentem w komputerze. To ona w głównej mierze odpowiada za wydajność w grach. Wydajne karty graficzne mogą znacznie zwiększyć liczbę klatek na sekundę w grach komputerowych. Pamiętajmy, że potrzebujemy również wydajny procesor, jak i znaczną ilość pamięci Ram. W poniższym zestawieniu przedstawię najnowsze i najbardziej wydajne karty graficzne dostępne na rynku.

Wydajne karty graficzne

Wydajne karty graficzneGeForce GTX 1060 3GB GAMING to ciągle wydajna karta graficzna. Niestety w związku z niewielką ilością pamięci VRAM przestaje ona wystarczać do najbardziej wymagających gier dostępnych na rynku. Cena tej karty graficznej waha się w okolicach 1000zł. Kolejną propozycją jest ASUS Radeon RX 570 Expedition 4G OC. Jest to świetna karta do rozgrywki Full HD. Wyposażony jest w 4GB pamięć VRAM. Ten model jest jeszcze dodatkowo podkręcony fabrycznie co oferuje jeszcze większe osiągi tej karty graficznej.Tą kartę możemy kupić już za 1200zł.

Gigabyte GeForce GTX 1060 WindForce OC 6G jest kolejną mega wydajną kartą graficzną w przyzwoitej cenie. Posiada 6GB pamięci VRAM oraz znakomity układ chłodzący WindForce 2X. Jest to zdecydowanie najlepsza karta graficzna w tym przedziale cenowym. Jej cena to tylko 1150zł. Kolejna karta graficzna pochodzi już zdecydowanie z wyższej półki. MSI GeForce GTX 1080 Armor 8G jest to stylowa propozycja utrzymana w czarno-białej kolorystyce. Cechują ja 8GB pamięci VRAM. Propozycja idealna do obsługi Virtual Reality oraz strumieniowania gier na urządzenia NVIDIA SHIELD, co umożliwia granie w ulubione gry PC na telewizorze. Jej cena to około 2400zł.

MSI GeForce RTX 2080 Duke 8G OC

Kolejną propozycją jest MSI GeForce RTX 2080 Duke 8G OC. Fabrycznie podkręcona i oparta na nowej architekturze Turing może się pochwalić takimi nowościami jak rdzenie Tensor i RT. Karty te wprowadzają do gier ray-tracing w czasie rzeczywistym. Jej cena to 3500 zł. Ostatnią propozycją jest totalna nowość. Najbardziej wydajna karta graficzna dostępna obecnie na rynku.Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti WindForce OC 11G. Posiada chłodzenie WindForce 3x. Jest wyposażona we wszystkie najnowsze technologie. Idealnie sprawdza się do grania w technologi 4k. Jej cena to około 6000 zł.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here