aplikacje na telefon

Dla wielu osób bycie zorganizowanym, to zadanie niemalże nie do wykonania. Wszystkie daty, liczby, terminy – mogą nas po prostu przerosnąć. Bardzo duża ilość osób odchodzi od tradycyjnych form takich jak kalendarze czy notesu i swoje ważne notatki zapisuje na aplikacje na telefon. Oto zestawienie aplikacji, które pomogą wam z organizacją waszego dnia, waszej pracy oraz czasu wolnego. Sprawdźcie sami! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/organizacyjne-aplikacje-na-telefon/

YAZIO

YAZIO idealna aplikacja dla osób znajdujących się na diecie, którzy chcą zrzucić niechciane kilogramy lub dla tych, którzy lubią wiedzieć co jedzą w ciągu dnia. YAZIO jest to aplikacja, która nie tylko jest prosta w obsłudze, ale również ma przyjazny wygląd. Pomaga ona w organizacji dnia poprzez ustawienie celów. Przydaną funkcją apki jest również skaner. Dzięki niemu zamiast wpisywać ręcznie, wystarczy, że zeskanujesz kod kreskowy produktu. Aplikacja następnie poda Ci wszystkie informacje o nim. Co ciekawe, poda ci ile gram ma np. jeden plaster szynki czy sera.

Plant Monitor

Sprawdzi się ona dla zapominalskich, którzy zapominają o podlewaniu swoich roślinek, a jest to im przecież niezbędne do życia. Plant Monitor przypomni Ci nie tylko o podlewaniu ich, ale również może posłużyć jako pamiętnik dla Twoich roślin.  ci o podlaniu, ale także może służyć jako pamiętnik dla twoich roślin. 

Co kilka miesięcy cykasz fotkę i wstawiasz ją do albumu danego kwiatuszka. Udokumentujesz w ten sposób jego wzrost.

Mój skarbiec

Aplikacja idealna dla tych, którzy dopiero zaczynają planować wydatki związane z budżetem domowym. Aplikacja monitoruje Twoje konto bankowe, i pokazuje na co ostatnio wydajesz swoje zarobione pieniądze. Dodatkowo pokazuje bilans  miesięczny, ile wydałeś na konkretną kategorię jak np. jedzenie. Jest ona świetna jako nasz prywatny asystent, który trzyma nasz budżet w ryzach. 

Zobacz też: http://zapasczasu.pl/co-kupic-na-urodziny-dla-chlopaka/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here