LenovoZone.pl – portal o technologii

Chętnie czytasz o nowych technologiach? Interesują Cię recenzje sprzętu, aktualności z branży, opisy nowych i przydatnych aplikacji, a także praktyczne poradniki tworzone przez specjalistów, a także wyszukiwarkę sprzętów Lenovo.

LenovoZone – wszystko w jednym serwisie

LenovoZone to nowoczesny serwis internetowy przeznaczony przede wszystkim dla miłośników komputerów, sprzętu i nowych technologii, którzy chcą być na bieżąco i poszukają aktualności związanych z tymi tematami. Serwis obejmuje między innymi blog, aplikacje, forum, konkursy i wyszukiwarkę produktów marki. Portal jest też efektem połączenia kilku serwisów, które dawniej funkcjonowały oddzielnie – w nowej odsłonie z powodzeniem działa od 2016 roku.

W serwisie pozostawiono popularne wśród użytkowników elementy z dawnego bloga Lenovo i forum z poradami i wsparciem TechZone. Wszystkie zasoby są dostępne bezpłatnie, nie ma konieczności ponownej rejestracji.

Co oferuje LenovoZone?

Serwis LenovoZone obejmuje praktyczne poradniki i artykuły poświęcone technologii. Jego użytkownicy otrzymują możliwość śledzenia na bieżąco nowinek i aktualności z branży, m.in. premier produktów, przydatnych aplikacji, wdrażanych innowacyjnych technologii, a także zyskują dostęp do porad i wsparcia specjalistów oraz forum. To nie tylko spis artykułów, ale miejsce społecznościowej wymiany wiedzy, z powodzeniem skupiające i integrujące poszczególne kanały komunikacji.

Blog. Można śledzić newsy i aktualności, poznać najnowsze technologie – ich historię i szanse na rozwój, a także przyswoić sobie poszczególne zagadnienia za pomocą czytelnik infografik.

Aplikacje. Praktyczne i przydatne aplikacje na smartfon lub tablet – powstaje ich tak wiele, że warto wiedzieć, które są warte pobrania i poznania.

Produkty. Interesują Cię nowości marki Lenovo? Omawiamy, jakie możliwości mają wybrane sprzęty, m.in. notebooki czy tablety.

Forum. Masz problem, interesuje Cię jakieś zagadnienie? Porusz tę kwestią na forum, a na pewno uzyskasz wsparcie. Forum zrzesza szerokie grono ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

A teraz wiesz co robić 🙂 Po prostu wejdź na LenovoZone: https://lenovozone.pl!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here