Najlepsze routery

Obecnie jeśli nie mamy internetu w domu, czujemy się jakbyśmy nie mieli życia, bo przecież co robić w domu bez internetu? W związku z tym, żeby wszyscy członkowie rodziny mogli bez problemu z niego korzystać potrzebny jest odpowiedni router. Ale jak go wybrać? Jakie są najlepsze routery? Zaraz znajdziemy odpowiedź!

Najlepsze routery

Wiele zależy od twoich potrzeb, jeśli posiadasz duży dom, na pewno najważniejszy będzie duży zasięg routera, jednak kiedy masz niewielkie mieszkanko to raczej nie ma znaczenia, chyba, że chcesz go udostępniać całemu blokowi, jednak to może być trudne.

Najpierw może zastanówmy się co kupić do małego mieszkanka. Jednym z modeli godnym przemyślenia jest TP – Link Archer C9. Co w nim może się podobać? Na pewno dobra cena, do 400 złotych na pewno go znajdziecie. Może się pochwalić całkiem niezłą przepustowością WiFi nawet do 1900 Mb/s. Biorąc pod uwagę wydajność sieci kablowej możemy się cieszy 4- portowym gigabitowym przełącznikiem LAN. Jest to naprawdę dobry sprzęt w dostosowanej cenie.

Najlepsze routeryKolejnym routerem, który będzie pięknie działać w twoim mieszkanku jest ASUS RT- AC65P. Tu też plusem jest cena, ale jeszcze większe może na nas zrobić jego pamięć RAM- 256 MB oraz pamięć Flash- 128 MB. Posiada w sobie wewnętrzną antenę, dzięki której łatwo jest połączyć się z innymi kondygnacjami budynku. Warto również wspomnieć o jego solidnym QoS.

Jeśli jednak mieszkasz w dużym domu, zapewne przyda ci się duży zasięg oraz naprawdę silny router. Co w takiej sytuacji wybrać. Jednym z bardzo silnych i dobrze się prezentujących routerów będzie TP- Link Archer AX6000. Czym może się pochwalić ten model? Wyśmienity port WAN, które przepustowość to aż 2500 Mbps! Posiada również w 4- rdzeniowy procesor, który posiada ogromną pamięć RAM- 1024 MB. Posiadamy aż 8 anten, a sieć LAN również ma dla nas niespodziankę, ponieważ mamy tutaj 8 portowy GigabitEthenet. Jest to potężny router.

Warto jeszcze pomyśleć o routerze, który spełniłby się w naszej firmie. Można wziąć pod uwagę model ASUS RT- AC66U. Posiada porty USB, ale możemy się cieszyć dobrze zrobioną obsługą sieci wirtualnych oraz VPN. Może się sprawdzić w firmie!

W takim razie jakie są najlepsze routery? Te pokazane w artykule być może również dla was okażą się najlepszymi.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here