Funkcjonalny telefon komórkowy do 200 zł

Potrzebuje telefonu? Jednak twoje środki finansowe nie pozwalają ci na zakup czegoś drogiego? Nic się nie martw! Już teraz możesz znaleźć funkcjonalny telefon komórkowy do 200 zł. Jednak gdzie takowy znaleźć? Czy posiadasz jakikolwiek wybór? Oczywiście, aktualnie rynek proponuje szeroką gamę telefonów, a więc zaraz znajdziemy coś dla ciebie.

Funkcjonalny telefon komórkowy do 200 zł

Możesz nawet kupić smartfon w takim przedziale cenowym? Brzmi niemożliwie, ale zaraz się przekonamy. Pierwszą opcją nad którą można się zastanowić jest Manta MSP95012GR Titano 1. Zmieści się w podawanym przedziale cenowym. W takim razie jakie ma parametry? Pamięć RAM to 1 GB, wbudowana pamięć to 8 GB, nie jest to dużo, ale nic straconego do niego możecie dokupić kartę micro SD, co pozwoli nam poszerzyć ilość rzeczy, które chcemy przechowywać w naszym smartfonie. Co jeszcze posiada w sobie? Może się pochwalić przednim i tylnym aparatem. A także, co ciekawe jeśli używasz 2 numerów telefonu, możesz skorzystać z funkcji Dual SIM.

Czy są jeszcze jakieś opcje?

Funkcjonalny telefon komórkowy do 200 złOczywiście, możemy pomyśleć także o telefonie Kruger&Matz Move 6 mini 8GB Dual Sim. Jakie korzyści będziemy mieli z zakupu takiego telefonu? Posiada on system Android 7.0. Możemy również się cieszyć aparatem przednim oraz aparatem z tyłu. Posiada pamięć jak omawiany wyżej telefon komórkowy. Tutaj również możecie funkcjonować z 2 numerami telefonu.

Kolejną możliwością jest myPhone Pocket 2 8GB Dual Sim, to również smartfon. Wyświetlacz to 4, 5 cala. Tutaj również funkcjonuje system Android. Jak sama nazwa wskazuje mamy możliwość posiadania 2 numerów telefonu. Jednak niestety telefon ma bardzo słaby aparat.

Jeśli jednak nie potrzebujecie smartfona, a jedynie funkcjonalnego telefonu to również jest cała gama telefonów, które będziecie mogli używać. Jeśli potrzebujesz prostego i przejrzystego telefonu to na przeciw wychodzi nam model Emporia Pure V25. Posiada duże klawisze, dlatego będzie idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, niedowidzących lub uczących się korzystania z takich sprzętów.

Powyżej przedstawione modele telefonów to koszt maksymalnie 200 złotych. Możecie w takim zakresie cenowym również posiadać smartfon. Wszystko zależy od waszych potrzeb i tego czego aktualnie szukacie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here