iPhone SE 2020

Smartfony Apple zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Nie inaczej było z wypuszczonym na rynek w 2020 roku iPhonem SE. To swego rodzaju hybryda. Telefon jest połączeniem designu typowego dla produktów, które lata świetności mają już za sobą (na myśl przychodzi wzornictwo iPhone’a 8) i topowych podzespołów, (jak w iPhonie 11). Czy warto kupić tego budżetowego iPhone’a? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w naszym artykule.

iPhone SE 2020 – telefon o lekkiej konstrukcji

iPhone SE to telefon stworzony z myślą o osobach, które mają już dosyć dużych urządzeń z ponad 5-calowymi ekranami, ledwo mieszczących się w kieszonce. Ten smartfon od Apple ma ekran o wielkości 4,7 cala, co w połączeniu z lekką, aluminiową konstrukcją, tworzy zgrabną, kompaktową całość. Telefon bez problemu można obsługiwać jedną ręką. Aluminiowa obudowa to patent zaciągnięty wprost z iPhone’a 5, jednak z pewnymi zmianami. Pojawiła się inna kolorystyka oraz opcja Touch ID w przycisku Home. Sam ekran to panel LCD, który świetnie wypada nawet na tle nowszych modeli.

Nowy smartfon od Apple – szybki telefon do codziennego użytku

iPhone SE 2020, dostępny tutaj: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty/urzadzenie/apple-iphone-se?tariffId=PostpaidVoiceAcq_M_55_24_offe&variantId=hw_App_iPse2_64GB_black_offe&agreementId=agreement24&instalmentId=24&deviceList=device+list+section&bp=acquisition, został wyposażony w procesor Apple A13 Bionic i 3 GB pamięci RAM. Takie parametry są wystarczające do tego, by smartfon świetnie sobie radził w codziennych zadaniach. Telefon nie będzie miał problemu z obsługą najnowszych wersji aplikacji. Niektórzy nawet twierdzą, że pod względem wydajności iPhone SE wypada dużo lepiej niż popularne smartfony z Androidem w podobnej cenie. Opisywany model działa szybko i nie sposób mu niczego zarzucić.

iPhone SE – smartfon z przyzwoitym aparatem

Parametry aparatu iPhone’a SE mogą wydawać się ubogie w porównaniu do tego, co oferują chińscy i koreańscy producenci. Urządzenie zostało wyposażone zaledwie w pojedynczy aparat 12 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i przysłoną f/1,8. Chociaż same parametry niekoniecznie będą zachwycać, iPhone SE 2020 jest w stanie robić przyzwoite, a nawet bardzo dobre zdjęcia. Wszystko dzięki zastosowaniu nowych algorytmów obróbki obrazu i wspomnianemu już wcześniej układowi optycznej stabilizacji obrazu.

Czy warto kupić iPhone’a SE 2020? Telefon ma kompaktowe wymiary, a przy tym jest szybki i wydajny. Ma również przyzwoity aparat. Jak zawsze w przypadku Apple, można liczyć na wsparcie aktualizacji systemowych również w iPhonie SE przez kolejne ok. 2-3 lata. Na pytanie, czy warto go kupić, każdy użytkownik musi odpowiedzieć sobie sam.

Materiał partnera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here