zarabianie na muzyce

W ostatnim czasie prowadzenie transmisji online zyskało na popularności. Dlatego z tą myślą coraz więcej osób decyduje się korzystać z narzędzia Youtube Premieres, które może okazać się ciekawym rozwiązaniem dla wielu artystów.

Zarabianie na muzyce poprzez Youtube Premieres

Z pozoru połączenie klasycznego Youtube i transmisji online może wydawać się niemożliwe. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ w tym celu działa narzędzie YouTube Premieres, które ma ogromny potencjał. Podobnie jak w przypadku serwisu Youtube wymagane jest wcześniejsze opublikowanie materiału wideo, z tym że jest on wyświetlany w formie „live” podczas którego możemy na bieżąco odpowiadać na reakcje fanów. Jest to ciekawa forma interakcji między twórcami a odbiorcami, którzy mogą w ten sposób budować trwałe relacje. Jeśli interesuje nas zarabianie na muzyce za pośrednictwem tego narzędzia, to jak najbardziej jest to możliwe, ponieważ działa monetyzacja. W związku z tym bez obaw możemy przeprowadzić prezentację naszej twórczości w postaci teledysku lub nagranego występu.

Materiał do udostępnienia w social media

Przed rozpoczęciem streamu zostaje uruchomiona dedykowana strona wspólnego oglądania, na której znajduje się miniaturka wraz z tytułem i opisem filmu. Tutaj warto zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie wykorzystanie słów kluczowych w treści. Ponadto ze strony wspólnego oglądania fani otrzymują powiadomienia o premierze przygotowanego materiału. Strona również służy jako miejsce do bieżącej komunikacji i wymiany reakcji. Możemy ją również wykorzystać podczas promocji w naszych mediach społecznościowych. W ten sposób będziemy mogli powiększyć grono fanów. Po zakończeniu transmisji materiał zostaje zapisany na kanale w sekcji inne filmy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here