5 zalet korzystania z etui silikonowego do Iphone 5S

Każdy, kto posiada swojego ulubionego Iphona, zazwyczaj pragnie o niego zadbać w jak najlepszy sposób. Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać na początku naszej przygody z tym telefonem, bez wątpienia powinien by zakup futerału. Dobrym pomysłem będzie etui silikonowe Iphone 5S, czyli specjalny case wykonany z elastycznego materiału, który ochroni smartfona przed wieloma czyhającymi na niego zagrożeniami. Wiele osób nie jest jeszcze przekonanych do korzystania z dodatkowej obudowy, jednak w tym artykule postaramy się wykazać, jakie zalety się z tym wiążą.

Antypoślizgowa nakładka

Z etui silikonowego Iphone 5S warto korzystać głównie ze względów bezpieczeństwa. Smartfony mają to do siebie, że ich powierzchnia zazwyczaj pozostaje płaska i śliska. Wiąże się to zazwyczaj z dużym prawdopodobieństwem wypadnięcia telefonu z ręki. Antypoślizgowa powierzchnia silikonowego kejsu minimalizuje takie ryzyko, a w dodatku zapewnia przyjemne i miękkie trzymanie telefonu w ręce. Wszyscy, którym jednak podoba się wygląd ich telefonu, powinni wybrać przeźroczyste etui silikonowe Iphone 5S, które jedynie podkreśli unikalny wygląd smartphone’a, a w dodatku zaoferuje wszystkie właściwości ochronne.

Ochrona dla obudowy

Skoro jesteśmy przy właściwościach ochronnych, które posiada silikonowa nakładka, nie można by nie wspomnieć o funkcji zabezpieczenia telefonu przed zniszczeniami. Zarówno w momencie upadku, kontaktu z innymi elementami (np. w torebce lub plecaku), czy wszystkich innych zdarzeń losowych, etui silikonowe Iphone 5S tworzy dodatkową barierę, która zmniejsza odsetek rys, odprysków wgnieceń itp. Obudowa oczywiście nie ochroni telefonu przed zniszczeniem podczas upadku z 3 piętra, aczkolwiek gdy telefon wyślizgnie się nam z kieszeni i upadnie na podłoże, istnieje duża szansa, że nic mu się nie stanie.

Bariera dla brudu i pyłu

Silikonowy case to również zabezpieczenie przed różnego rodzaju brudem, pisakiem, drobnymi elementami, a nawet wodą. W przypadku zalania telefonu z silikonowym etui Iphone 5S mamy więcej czasu na jego osuszenie, zanim woda dostanie się do czułych komponentów w środku. Podobnie, jeżeli nosimy telefon kieszeni, a nasza praca związana jest z dużą ilością pyłu, pisaku itp. Wtedy to telefon narażony jest na różne niepożądane zabrudzenia, które wpłyną zarówno na jego funkcjonowanie, jak i estetykę. Korzystanie z futerału zapobiega takim wypadkom i sprawia, że telefon wygląda praktycznie cały czas jak nowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here