Polskie biurko gamingowe – futurystyczny design

Awangardowe biurko gamingowe to już nie tylko i wyłącznie kolejny zwykły mebel, a często element wyposażenia, który wygląda jakby został żywcem wyjęty z przeboju kinematografii science-fiction. Jest to spowodowane przede wszystkim pionierskim designem, ale również rozwiązaniami, które sprawiają, że konstrukcja wykracza daleko poza definicję przeciętnego biurka.

Polska premiera

Na rynku właśnie ukazało się polskie biurko dla gracza, które odziane zostało w niesamowicie futurystyczny design, przywodzący na myśl kosmiczne technologie i innowacyjne centra dowodzenia. Biurka komputerowe dla graczy Ultradesk GT ledwie pojawiły się w sprzedaży, a już zaczęły zbierać bardzo pochlebne opinie zagranicznych użytkowników. Nie jest to wcale przypadkiem, gdyż ten model, to biurko gamingowe na marę dwudziestego pierwszego wieku. Prosta konstrukcja stworzona z najlepszych tworzyw, wzbogacona została o detale, które zadecydowały o ostatecznym charakterze odpowiednim dla graczy. Jaki ten charakter jest? Co wyróżnia to biurko gaingowe na tle innych? Przede wszystkim jego forma jest mocno sportowa i dostosowana do wymagań, jakie stawiane są przez playerów. Ukłonem w stronę zawodowców, którzy naprawdę sporo trenują jest nieco nachylony pulpit. Wykonano nachylenie pod minimalnym kątem, dzięki czemu biurko komputerowe Ultradesk stało się jeszcze bardziej ergonomiczne.

O dużej ergonomii tego biurka nie można by jednak mówić, gdyby nie wymiary blatu. Zostały one precyzyjnie opracowane, dzięki czemu można np. precyzyjnie ustawić monitor, tak by odległość od wzroku była optymalna, czy rozmieścić w odpowiedni sposób wszystkie sprzęty i akcesoria, tak by były w zasięgu ręki. Biurko jest stosunkowo lekkie, zważywszy na fakt, że ma naprawdę sporą nośność, bo wynosi ona aż 150 kg, podczas gdy waga biurka to jedynie 27kg. Z jednej strony wydaje się to być niewiele, jednak należy dodać, że jest to wystarczająca masa, by przy tak wyważonej konstrukcji zapewnić pełną i niezachwianą stabilność. Jednak to co jest największym smaczkiem, w przypadku tego modelu, to fenomenalnie prezentujący się system LED. Biurko gamingowe z LED to nie tylko futurystyczny wygląd i designerski gadżet niemałych rozmiarów, ale przede wszystkim wzmocnienie przeżyć podczas gry. Wystarczy wyimaginować sobie nocną sesję gry, podczas której nasze biurko dla gracza będzie dodatkowo kolorowe podświetlone po bokach. Ten dodatek sprawia, że w pomieszczeniu natychmiast wytwarza się wyjątkowy klimat, a granie staje się jeszcze głębszym doświadczeniem.

led

Biurko komputerowe Ultradesk GT jest niepodważalnym dowodem na to, że rodzimi projektanci, mają naprawdę intrygujące pomysły i są w stanie nie raz zaskoczyć swoich odbiorców. Tak wybiegającego w przyszłość stylu nikt się nie spodziewał, dlatego też z wielką uwagą będziemy przyglądać się kolejnym projektom, które mamy nadzieję w przyszłości pokażą polscy przedsiębiorcy. Jesteśmy bowiem przekonani, że pierwszy model Ultradesk GT to dopiero początek ogromnych możliwości, jakie otworzyły się właśnie przed tą marką na rynku krajowym, jak i europejskim.

[Głosów:5    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here