Czym różnią się kolejne wersje czytników Kindla?

Czytanie książek staje się coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach. Jest to fakt, z którego niezmiernie powinniśmy się cieszyć. Zapytani o to, co najbardziej lubią robić w wolnym czasie, ludzie coraz częściej odpowiadają, że największą przyjemność sprawia im lektura ulubionych książek. Jak się okazuje, telewizor czy komputer zaczyna powoli przegrywać z książkami. I dobrze, ponieważ to one dostarczają nam mnóstwa wiedzy, wzbogacają nasze słownictwo, a także ogólnie rozwijają mózg. Co więcej, czytanie nie jest w żaden sposób ograniczone dostępem do prądu, co sprawia, że można to robić praktycznie w każdym miejscu: w tramwaju, autobusie, pociągu, czy nawet w oczekiwaniu w długiej kolejce do kasy w sklepie. No dobrze, ale zapewne wiele osób sprzeciwi się mówiąc, że przecież nie wszystkie książki są cieniutkie, nie wszystkie możemy z łatwością zmieścić w torbie.

Czym różnią się kolejne wersje czytników Kindla?Owszem, noszenie przy sobie ciężkich tomiszczy może być niezwykle uciążliwe, jednak dwudziesty pierwszy wiek przynosi nam wspaniałe rozwiązanie tego problemu. Rozwiązaniem tym jest czytnik e-booków Kindle. To małe, lekkie urządzenie może pomieścić w sobie mnóstwo książek. Jego rozmiary pozwalają na to, by nosić go nawet w tylnej kieszeni spodni. Ekran, w przeciwieństwie do komputera czy telefonu, wcale nie męczy i nie niszczy wzroku bardziej, niż tradycyjna papierowa książka. Co więcej, mimo że jest to urządzenie elektroniczne, nie potrzebujemy zbyt często podłączać go do ładowarki, ponieważ nawet przy bardzo częstym używaniu bateria wystarcza na dobry miesiąc. No dobrze, zastanówmy się więc nad tym, jaki czytnik będzie dobry dla zaczynających swoją przygodę z e-bookami. Odpowiedzmy sobie najpierw na pytanie, czym różnią się kolejne wersje czytników Kindla?

Czym różnią się kolejne wersje czytników Kindla?

Otóż, nie różnią się one niczym znaczącym. W kolejnych wersjach ulepszana jest jakość ekranu czy dodawane są dodatkowe funkcje takie jak podświetlenie. Dla początkującego czytelnika jest to zdecydowanie zbędne, dlatego radzimy zacząć od podstawowej wersji, jaką jest Kindle Classic. Życzymy przyjemnego czytania!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here